Skip to main content
Christiania Auksjoner – to the front page
SoldObject number: 2875031

KONGELIGE KUNNGJØRINGER

KONGELIGE KUNNGJØRINGER. Lott ca. 25 stk. Kongelige kunngjøringer fra 1860/70-tallet. Fin lott, litt varierende kvalitet. Read more

Starting price
100 kr9 EUR
Hammer price
425 kr39 EUR
Number of bids
12

The auction has closed

OLAV V

OLAV V. Signatur på utnevnelse til Oberstløytnnt i Infanteriet, datert 1 januar 1968.

Starting price:
500 NOK
Hammer price:
750 NOK

Ended: 07.02.2026 - 20:18

CEYLON

CEYLON. Samling eldre til rundt 1950, på tre plansjer, med hele 50 merker Dr. Victoria. Overveiende stpl. merker, noe varierende kvalitet, mens et par merker snudd opp/ned er ikke regnet i SG 2022: £ 553 (oppgitt).

Starting price:
500 NOK
Hammer price:
500 NOK

Ended: 06.01.2026 - 21:34

WESTERN. 1957-1972

WESTERN. 1957-1972 observert. Lott ca. 275 hefter, de fleste i bra stand. Ca. 55 Komet fra samme periode i bra stand.

Starting price:
1 000 NOK
Hammer price:
1 000 NOK

Ended: 27.05.2026 - 20:38